This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Wyniki

Wiemy, że nie możecie doczekać się podsumowania! Już wkrótce pojawią się tutaj wyniki pozostałych konkursów i informacje o odbiorze nagród! Przepraszamy za opóźnienia. Czekamy na ostatnie wiadomości od komisji konkursowych.

Certyfikat “Szkoły  Zda(o)lnej” oraz “Przedszkola Zda(o)lnego”

Poniżej podajemy listę szkół i przedszkoli, które spełniły zasady Festiwalu i tym samym otrzymały
Certyfikat ,, Szkoły  Zda(o)lnej oraz ,,Przedszkola Zda(o)lnego”. Gratulujemy!!!!

Uroczystość rozdania certyfikatów odbędzie się w nowym roku szkolnym 2020/2021 w Kuratorium Oświaty w Olsztynie.
Serdecznie zapraszamy!
Więcej informacji podamy we wrześniu, w wiadomościach przesłanych na Wasze adresy e-mail, podane przy rejestracji.

Pozdrawiamy
Organizatorzy Międzyszkolnego Festiwalu Nauki i Sztuki

L.p.Nazwa placówki
1.Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
2.Szkoła Podstawowa nr 14 im.  Jana Brzechwy  w Elblągu
3.Niepubliczna Szkoła Podstawowa ,,Art School” w Olsztynie
4.Zespół Szkolno -Przedszkolny im. Rodzin Warmińskich  w Sząbruku
5.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Szczytnie
6.Przedszkole Miejskie nr 31 w Olsztynie
7.Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Olsztynie
8.Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Sątopach
9.Szkoła Podstawowa nr 34 im. J. Małeckiego w Olsztynie
10.Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku
11.Miejskie Przedszkole Integracyjne “Malinka” w Kętrzynie
12.Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Tadeusza Pezały w Purdzie
13.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie
14.Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi
15.Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła w Olsztynie
16.Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu
17.Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie
18.Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym
19.III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie
20.Zespół Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Olsztynie
21.Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Waplewie
22.I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Olsztynie
23.Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy w Braniewie
24.Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie
25.Społeczny Zespół Przedszkolno – Szkolny 101 w Olsztynie
26.Przedszkole Samorządowe ,,Akademia Bajek” w Świętajnie
27.Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego
28.Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie

KONKURS “MATEMATYKA KRÓLOWĄ NAUK”

Komisja konkursowa, w składzie:

Łukasz Lelujka – nauczyciel matematyki i fizyki w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie
Alicja Periżok – nauczyciel matematyki w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie,
Tomasz Zygnerski – nauczyciel fizyki w Zespole Szkół Budowlanych w Olsztynie,

podała wyniki konkursu matematycznego:

  • I miejsce – Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi
  • II miejsce – Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie
  • III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy (film 1)
  • IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy (film 2)

KONKURS “SZTAFETOWA ROZGRZEWKA”

Jury, składające się z nauczycieli W-F Szkoły Podstawowej nr 13 im. KEN w Olsztynie:

  • Mateusz Lasecki
  • Natalia Niewiadomska
  • Maciej Dziuba
  • Waldemar Rogiński

postanowiło jednogłośnie przyznać

WYRÓŻNIENIE dla Szkoły Podstawowej im. 11 Listopada w Rusi

Gratujemy nadesłanej pracy!

KONKURS FOTOGRAFICZNY “SERCE NA ZDJĘCIU”

Skład Jury:

  • Marta Niedźwiedź i Michał Zdanowicz (Playschool Photo)
  • Barbara Kita (nauczycielka plastyki i muzyki w Szkole Podstawowej nr 13 im. KEN w Olsztynie)

Zwycięzcy konkursu fotograficznego “Serce Na Zdjęciu”:

  • I grupa: Maja Cicha (Przedszkole Samorządowe “Akademia Bajek” w Świętajnie)
  • II grupa: Alan Zembrzuski (Szkoła Podstawowa nr 13 w Olsztynie)
  • III grupa: Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu

Nagroda specjalna od partnera konkursu Playschool Photo, czyli voucher na mini sesję zdjęciową: Maja Cicha (Przedszkole Samorządowe “Akademia Bajek” w Świętajnie)

Gratulujemy!

KONKURS “MUZYKA KLASYCZNA – NIE TAKA POWAŻNA”

Dnia 06.07.2020 odbyło się posiedzenie jury w składzie:

  • Przewodnicząca: Magdalena Tokajuk – śpiewaczka operowa
    Członkowie:
  • Anna Hac – Specjalista Biura Koncertowego Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
  • Agnieszka Tarnawska – dr sztuk muzycznych w dziedzinie klawesynu, organistka i klawesynistka
  • Jarosław Tarnawski – dr sztuk muzycznych w dziedzinie organów, wykładowca Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu 

Jury postanowiło przyznać następujące miejsca:

  • W kategorii przedszkole oraz klasy 1-3 :

Wyróżnienia:

Miejskie Przedszkole Integracyjne ,,Malinka” w Kętrzynie  (ucz. Weronika Wysocka)

Miejskie Przedszkole Integracyjne ,,Malinka” w Kętrzynie  (ucz. Maciej Ciok)

  • W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych :

Brak zgłoszeń konkursowych

  • W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych:

Brak zgłoszeń konkursowych

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

KONKURS “CHEMIA NA KAŻDYM KROKU”

Dnia 02.07.2020 odbyło się posiedzenie jury w składzie:

  • dr inż. Anna Mietlarek- Kropidłowska
  • dr Magdalena Gwizdała
  • mgr inż. Julia Tylińska

Jury postanowiło przyznać następujące miejsca:

W kategorii przedszkole oraz klasy 1-3:

I miejsce
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School w Olsztynie

II miejsce
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu

W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych:

 I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie

W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych:

 I miejsce
Zespół Szkół Budowlanych w Olsztynie

II miejsce
III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

KONKURS “KULINARNE TRADYCJE POLSKI LUB REGIONU”

Dnia 02.07.2020 odbyło się posiedzenie jury w składzie :

  • Agnieszka Niekurzak – Warmiński Hufiec Harcerek ,, Polna Droga”
  • Maja Duchlińska – Warmiński Hufiec Harcerek ,,Polna Droga”
  • Paulina Patalon -Warmiński Hufiec Harcerek ,,Polna Droga”

Jury postanowiło przyznać następujące miejsca:

W kategorii przedszkole oraz klasy 1-3 :

I miejsce
Przedszkole Samorządowe ” Akademia Bajek” w Świetajnie

II miejsce
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie

III miejsce
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School w Olsztynie

Wyróżnienie
Społeczny Zespół Przedszkolno-Szkolny 101 w Olsztynie

W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych :

I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu !

KONKURS “W KLASOWEJ GALERII SZTUKI”

Dnia 04.07.2020 odbyło się posiedzenie jury w składzie :

  • Renata Chałupka – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej oraz plastyki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie
  • Katarzyna Kutnik – nauczycielka plastyki, terapeutka Arteterapii w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie
  • Agata Winconek – nauczycielka j.polskiego oraz edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie

W kategorii przedszkole oraz klasy 1-3 :

I miejsce
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku

W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych :

I miejsce
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie

II miejsce
Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Rusi

III miejsce
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Purdzie

W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych:

I miejsce
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła

II miejsce
Zespół Szkół im.Macieja Rataja w Reszlu (uczennica Lidia Kazimierczuk)

III miejsce
Zespół Placówek Edukacyjnych w Olsztynie (kolaż ,,koty”)

Wszystkim Laureatom oraz Uczestnikom Konkursu gratulujemy.
Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów.

KONKURS “ZARAŻAJ PIERWSZĄ POMOCĄ”

Dnia 02.07.2020 odbyło się posiedzenie jury w składzie :

  • Paulina Patalon – Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Oliwia Pajka –  Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
  • Marta Rydzik –  Harcerskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Jury postanowiło przyznać następujące miejsca:

  • W kategorii przedszkole oraz klasy 1-3 :

I miejsce

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie 
    (Uczennica klasy III B – Gabrysia)

II miejsce

  1. Niepubliczna Szkoła  Podstawowa  ,,Art School” w Olsztynie

III miejsce

1.Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie
( Uczennica klasy III B – Wiktoria )

W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych :

 I miejsce

1.Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
(uczennica Dominika Sztukowska)

II miejsce

1. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
(uczennica Wiktoria Grodzka )

2.Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Brzechwy w Elblągu

  • W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych:

 I miejsce

  1. Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

KONKURS PRZEDMIOTOWY ESCAPEROOM LUB PRZEDMIOTOWA INTERNETOWA GRA PLANSZOWA

Dnia 03.07.2020 odbyło się posiedzenie jury w składzie :

  • Zofia Kania – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie
  • Agata Winconek – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie
  • Katarzyna Kutnik- Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ewy Krauze w Piasecznie

Jury postanowiło przyznać następujące miejsca:

  • W kategorii przedszkole oraz klasy 1-3 :

Wyróżnienie

  1. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie                 
    ( Karolina Jachimowska – uczennica klasy III B)
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie
    (Dalia Aljabarin – uczennica klasy III B)
  • W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych :

 I miejsce

1.Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Szczytnie

II miejsce

2. Szkoła Podstawowa nr 13 im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie

W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych:

 I miejsce

  1. Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

KONKURS NARZĘDZIA INFORMATYCZNE

Dnia 01.07.2020 odbyło się posiedzenie jury w składzie :

Jacek Łukaszewicz – Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie

Iwona Jurkiewicz – Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie,

Janusz Perzan – Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie

Po wnikliwej analizie i burzliwej dyskusji jury postanowiło przyznać: 

W kategorii przedszkolaki i uczniowie klasy 1-3 dwa wyróżnienia

  1. Społeczny Zespół Przedszkolno – Szkolny 101 w Olsztynie za prezentację „ZD@LANA ŚWIETLICA STOJEDYNKI”
  2. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ryszarda Knosały w Olsztynie za prezentację „DZIEŃ EUROPY”

W kategorii uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych     –      I miejsce

  1. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Purdzie za prezentację “Euro-my”

W kategorii uczniowie szkół ponadpodstawowych – wyróżnienie

  1. Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych im. Polaków spod Znaku Rodła

Wszystkim uczestnikom gratulujemy. Nagrody i dyplomy zostaną przesłane drogą pocztową. 

KONKURS MISTRZOWIE SŁOWA

Mistrzowie Słowa!
Jesteście wszyscy niesamowici! Podołaliście zdalnemu konkursowi recytatorskiemu, a Wasze recytacje zachwycały, rozśmieszały i wzruszały. Wysłuchaliśmy 41 młodych recytatorów i po bardzo długich, zdalnych debatach jury w składzie: Dyrektor Pałacu Młodzieży w Olsztynie Pani Iwona Łazicka- Pawlak, Instruktorka teatralna Pani Natalia Tejs, Pani Aleksandra Janicka wyłoniło listę Ligi Mistrzów Recytacji :

Imię
i nazwisko
Autor i tytuł wierszaSzkoła/Przedszkole
Aleksandra WłodarskaNatalia Usenko , PasibrzuchySzkoła Podstawowa nr 7
 im. Leona Kruczkowskiego
w Olsztynie
Marietta WłodarskaNatalia Usenko, MumiaSzkoła Podstawowa nr 7
im. Leona
Maja UmińskaJan Brzechwa, ŻukSzkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi
nr 2 w Szczytnie
Klara MatysDanuta Wawiłow, O RupakachKorczakowska Szkoła Marzeń
Hanna BiegańskaJan Brzechwa, Przyjście LataSzkoła Podstawowa nr 29
im. Jana Liszewskiego
w Olsztynie
Antonina ZentekAgnieszka Frączek,
Ja w takich warunkach pracować nie mogę
Przedszkole Miejskie nr 31
w Olsztynie
Julia HałańDanuta Wawiłow,
A jak będę dorosła
Szkoła Podstawowa nr 34
im. J. Małeckiego w Olsztynie
Anna PolakJan Brzechw, WłosSzkoła Podstawowa nr 10
im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie
Weronika GrabińskaDanuta Wawiłow, WędrówkaSzkoła Podstawowa nr 13
im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
Alicja MrózAdam Mickiewicz, PrzyjacieleSzkoła Podstawowa nr 13
im. Komisji Edukacji Narodowej w Olsztynie
Patryk MałolepszyJan Brzechwa, BaranSzkoła Podstawowa
im. Marii Konopnickiej
w Sątopach
Laura MielowskaAgnieszka Frączek, RybaZespół Szkolno-Przedszkolny im. Ziemi Warmijskiej
Marianna TrzeciakiewiczDanuta Wawiłow,
Babcia i pudel
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej rodziny
Zofia SzewczykMamaPrzedszkole Samorządowe Akademia Bajek w Świętajnie

Wszystkim Mistrzom, nauczycielom, dyrektorom i rodzicom serdecznie gratulujemy. Ze względów sanitarnych Gala finałowa naszego konkursu odbędzie się bez udziału publiczności.

Finał Konkursu: LINK

Dyplomy dla wszystkich uczestników oraz dyplomy i nagrody dla Ligi Mistrzów Recytacji będzie można odebrać osobiście w Pałacu Młodzieży
w Olsztynie w dniach od 29.06- 2.07  w godz. 9:30-12:00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 600 455 892 lub otrzymać pocztą (taką deklarację proszę wysłać na adres marek.magdalena@palac.olsztyn.eu)

KONKURS Z DAWNYCH LIST PRZEBOJÓW

Drodzy Wykonawcy!
Poniżej publikujemy wyniki Konkursu Piosenki Polskiej „Z dawnych list przebojów”. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne postanowiliśmy naszą galę przeprowadzić w formie zdalnej (bez udziału publiczności). Relację, zdjęcia i filmy zamieścimy na stronie Festiwalu i Pałacu Młodzieży w Olsztynie.

Finał Konkursu: LINK

Dyplomy oraz nagrody dla wszystkich uczestników będzie można odebrać osobiście w Pałacu Młodzieży w Olsztynie w dniach od 29.06-1.07  w godz. 9:30-12.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod numerem telefonu 693881336.

Młodym wokalistom, nauczycielom, dyrektorom i rodzicom serdecznie gratulujemy!

KONKURS XX Przegląd Małych Form Scenicznych Olsztyn 2020

Dnia 05.06.2020 w Olsztyńskim Teatrze Lalek Jury w składzie :

  1. Maria Baranowska – Stowarzyszenie „Bajka” w Olsztynie,
  2. Alina Bogdańska – Szkoła Podstawowa nr 14 w Olsztynie,
  3. Anna Ratkowska – Filipowicz – Teatr Lalek w Olsztynie,
  4. Aneta Świder – Pióro – Warmińsko- Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Olsztynie

po obejrzeniu na „scenie” zgłoszonych przedstawień podjęło jednomyślnie decyzję o nagrodzeniu wszystkich uczestników. Uczestnicy zdobyli I miejsce w swojej kategorii konkursowej. Jury wyłoniło również osobowości teatralne i osobowości aktorskie.

Osobowość Teatralna:

  • Sara Bar uczennica Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie za realizację spektaklu  : „Trzy świnki”
  • Bartosz Krawczyński uczeń Szkoły Podstawowej nr 13 w Olsztynie za scenografię do spektaklu pt.: „ Powrót Taty”
  • Zuzia Kowalska Niepubliczna Szkoła Podstawowa Art School za realizację spektaklu pt .:”Łyżkolandia”

 Osobowość Aktorska:

  • Bruno Stempniak I Liceum Ogólnokształcące A. Mickiewicza w Olsztynie za rolę Starca i Orsona w  spektaklu pt.: „Zemsta Orsona
  • Łucja Ilkiewicz I Liceum Ogólnokształcące A. Mickiewicza w Olsztynie za rolę Poety w spektaklu pt.: „Zemsta Orsona”.

Jury przyznało jedno wyróżnienie i otrzymał je  spektakl Świnki Trzy .
W  nagrodę spektakl został wyemitowany na kanale Youtube Olsztyńskiego Teatru Lalek : LINK
10 czerwca 2020 roku odbyło się wręczenie nagród finalistom w Szkole Podstawowej nr 14 w Olsztynie (z zachowaniem reżimu sanitarnego).

Patronat honorowy

Kontakt: szkolazdolna@gmail.com
Administrator: Kamila Gogolewska